O nás

Chceme zlepšit sebevědomí všech, kteří si myslí, že nemají na jazyky hlavu. Otevíráme dveře do světa skrze témata, která jsou vám blízká. Díky mnohaletým zkušenostem s více než 500 studenty rozmluvíme v co nejkratším čase i vás, že ani nezaregistrujete, že se zrovna mílovými kroky zlepšujete ve francouzštině.

Víte, jak se říká: Kolik jazyků znáš, tolikrát jsi člověkem? Znalost nového jazyka vás propojí s ostatními ve světě. My vám s tím rádi pomůžeme.
O nás
Víte, jak se říká: Kolik jazyků znáš, tolikrát jsi člověkem? Znalost nového jazyka vás propojí s ostatními ve světě. My vám s tím rádi pomůžeme.

Neučíme protože musíme, učíme protože nás i vás to baví.

Co nás odlišuje?

Náš přístup, naše nadšení. Dbáme na to, aby v našem týmu byli pouze lidé, které výuka baví, kteří chtějí pomáhat druhým a u toho se i bavit. Proto se u nás nesetkáte s nikým, kdo by vedl výuku zkostnatěle za pomoci učebnic jako učitelka matiky na střední.

Stojíme si za tím, že si nejprve dva lidi musí sednout lidsky a až poté bude fungovat vztah lektor-žák. Proto se u nás můžete setkat s ostřílenými matadory s 20 letou praxí v oboru. Stejně tak můžete mít lektora, který zrovna dokončil školu a cestuje po světě.

Jedno je ale spojuje – všechny baví to, co dělají!
Dan Balcar

Dan Balcar

Zakladatel

Michal Dolanský

Michal Dolanský

Spoluzakladatel

Irena Gsrassow

Irena Grassow

Manažerka kurzů

Chcete se k nám přidat?

Je vám sympatický styl naší výuky a máte zkušenosti s některým z těchto jazyků? Angličtina / španělstina / francouzština / němčina / portugalšina / italština?

Chceš se k nám přidat?
S námi jste v dobrých rukou
Ať už jste úplný začátečník nebo vám základní konverzace nedělá problém. Přizpůsobíme se vaší úrovni i tempu.

Je jedno jestli umíte říct jen “Bonjour” nebo ovládáte všechny kondicionály.

Je jedno jestli si jen umíte objednat pivo nebo už zvládáte konverzaci o politice.

Poslední šance! Tohle jsem řekla při první hodině. “Tohle je poslední šance co tomu dávám“. A z poslední šance bylo 8 měsíců pravidelných lekcí a callů, které jsem si bez pochyb užila!

Alena Ch. - Absolventka kurzu
Alena Ch.
Absolventka kurzu

Každá hodina byla parádní. Byl tam balanc mezi gramatikou a konverzací a to mi vyhovovalo. Určitě pokračuju dál!

Filip S. - Absolvent kurzu
Filip S.
Absolvent kurzu

Na první hodině jsem byl tak nervózní, že ze mě nevypadly ani 3 slova. Po 2 letech už se na hodiny těším jako na pokec s kamarádem, kde probereme vše od holek až po politiku. Že jsem se k tomu naučil výborně mluvit už mi přijde jen jako příjemný bonus :)

Martin Ch. - Absolvent kurzu
Martin Ch.
Absolvent kurzu

Kurz s Gregem byl zážitek, který si ráda zopakuju! Měla jsem strach, jestli mu budu rozumět, ale na první hodině se ukázalo, že mluví i trochu česky a jeho oblíbené slovo jsou “špekáčky“ :D

Linda D. - Absolventka kurzu
Linda D.
Absolventka kurzu

10/10 za přizpůsobivost! Každý týden mám program jiný a lektoři mi vždy vyšli vstříc!

Adam D. - Absolvent kurzu
Adam D.
Absolvent kurzu

Nezajímala mě tolik gramatika (tu jakž takž zvládám) ale hlavně konverzace. Podle toho taky vypadaly hodiny. Mohu s radostí doporučit!

Marcela Z. - Freelancer – Focení / Design
Marcela Z.
Freelancer – Focení / Design

Dávám 8/10. Bod dolů za to že mě Dan vyměnil a dal mě jinému lektorovi, abych se prý posouval. Další bod dolů, že ten další lektor to udělal taky :D Nee, tenhle koncept je fakt super! To střídání lektorů je fajn změna, za 4 měsíce jsem už měl lekce s rodilým a to byl i ten cíl!

Luboš P. - Absolvent kurzu
Luboš P.
Absolvent kurzu

Začínali jsme s českými lektory a po roce přešli na rodilé mluvčí. S výukou jsme absolutně spokojeni, ať už po té edukativní stránce nebo organizování hodin. Lektoři nám vychází vždy vstříc a to je pro nás hlavní!

SMV Invest -
SMV Invest

Nejvíc mně vyhovuje časová flexibilita lektorů. Domlouvání termínu týden předem je přesně to, co potřebuji!

Tereze B. - Absolventka kurzu
Tereze B.
Absolventka kurzu

Filip je super! Vysvětlil nám základy a teď se nás snaží rozmluvit. Tam to s náma bude ale na delší běh :D

Zuzana a Anna -
Zuzana a Anna

Potřeboval jsem se rozmluvit a ukázat manželce že není sama, kdo si dokáže na dovolený objednat pití. Tohle už zvládnu bez problémů, ale furt je na čem pracovat.

Michael H. - Absolvent kurzu
Michael H.
Absolvent kurzu

Že se někdy budu učit z auta mě nenapadlo :D Ale na dotaz “mohli bychom si dát někdy lekci z auta když budu na cestě?“ mi zatím každý lektor vyhověl. Ušetří mi to spoustu času! Takže VELKÉ díky za přizpůsobivost!

Kamil B. - Absolvent kurzu
Kamil B.
Absolvent kurzu

Honza mě skvěle připravil na pohovory. Respektive mě dokázal rozmluvit a pak už bylo všechno snazší.

Veronika H. - Absolventka kurzu
Veronika H.
Absolventka kurzu

Byla jsem hrozně nervózní a myslela si, že nedokážu mluvit. S Danem jsme první hodinu celou “prokecali“ a já byla překvapená, že to vlastně jde. Děkuju moc a rozhodně pokračuju dál!

Klára P. - Absolventka kurzu
Klára P.
Absolventka kurzu

Francouzsky umíte na jedničku s hvězdičkou a chcete se zdokonalit i v jiném jazyce? Pojďte do toho s námi!